Lazer epilasyon uygulamalarında acı herzaman varolmustur ancak tescilli Buz Lazer ile acı artık tarih olmuştur, Soprano ICE ile bu konforu sizde yaşayın.

⦁ Daha Soğuk Daha Hızlı
⦁ Rakipsiz Teknoloji
⦁ Acısız Tedavi
⦁ Kıl Rengi Ten Rengi Farketmez

Yaz Kış Her Mevsim Uygulanabilir, Epilasyonda Son Nokta Soprano ICE dır.

Buz lazer nedir?

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. Lazer epilasyon 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine BuzLazer™ teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu.

Şimdi Alma Lasers, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının başlığı Buz, işte Buz Lazer ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden Buz Lazer çok daha hızlı. BuzLazer™ teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz, Buz lazer cihazının markası, Soprano ICE‘dır. BuzLazer™ istenmeyen tüylerden kurtulmak için vücudumuzda gezdirilen tedavi başlığının uygulama anında buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırması ve bunu yaparken de etkinliğinden hiç birşey kaybetmemesi en önemli özelliğidir.

Piyasadaki Cihazların Hepsi Buz Lazermidir? Benzeri Var mıdır?

Buz Lazer tescilli bir markadır . Bu rakipsiz teknoloji Soprano ICE diod lazer cihazıyla uygulanmaktadır ve muadili bulunmamaktadır, sadece buz lazer kliniklerinde uygulanmaktadır.

Ütüleme Epilasyon Nedir?

Bu masaj rahatlığının başka bir nedeni ise yapılan uygulamada sabit atışlar değil başlığın derinin üzerinde “ütü yapar gibi” yapılmasından dolayıdır. Bu yüzden tekniğin adı “ütüleme” olarak geçmektedir. Yapılan epilasyon uygulaması insana masaj gibi gelir. Ütüleme, çok hızlı bir şekilde sonuç verir ve seanslar çok çabuk tamamlanır. Ayrıca acısız ve yan etkisi olmayan dört mevsim sıkıntı yaşamayacağınız tek teknoloji budur.

Kaç Seans Yaptırmalıyım?

Soprano ICE ile kesin sonuçlar elde etmek için gerekli olan seans sayısı da düştü. Klinik araştırmalara göre altı hafta aralıklı altı seansın optimum sonuçlar elde etmek için yeterli olduğunu göstermektedir.

Whatsapp
Whatsapp
Whatsapp hattımıza bağlanıp uzmanımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.