Yüzünüdeki yorgun görüntüyü Nazolabial dolgu ile genç ve ışıltılı ifadeye dönüştürmek mümkün.

Nazolabial bölge terimi burun kenarından ağız köşesine uzanan oluğu anlatmak üzere kullanılır. Hastaların çoğu erken yaşlardan itibaren nazolabial bölgedeki çizgilerden yakınır. En büyük nedenlerinden birisi yüzde doku kaybı olan ve 30 yaş sonrasında pek çok kişi için geçerli olan bu durum yer çekimi ve zamanın bizlere hediyesidir. Zamanla elmacık kemikleri dolgunluğunu yitirir burun yanından dudaklara inen çizgiler derinleşmeye başlar, ayrıca sürekli mimik vererek konuşuyorsanız çizgileriniz daha da derinleşir.

Yüzün en belirgin yeri olan yanak ve burun çevresi ifadenizi belirleyen en güçlü bölgedir. Derin nazolabial çizgiler sizin olduğunuzdan daha mutsuz, yorgun, sarkmış ve yaşlı görünmenize yol açar.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Nazolabial bölgeye lokal anestezik krem uygulanması sonrasında 15- 30 dakika kadar süren deri altına dolgu maddesi enjeksiyonu yapılır. Hastaya bağlı olarak uygulanacak dolgu miktarı değişkenlik gösterir. Uygulanan dolgunun özelliğine göre 12-18 ay kadar kalıcılığı vardır. Elmacık kemiklerinde veya yanaklarda volüm kaybı varsa bu bölgelerede dolgu uygulamak daha iyi sonuçlar verir.

Sonuçta, genç ve dinamik bir ifade elde edilir, sonucu hemen görebilir ve de uygulamanın ardından günlük yaşantınıza geri dönebilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp
Whatsapp hattımıza bağlanıp uzmanımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.