Logo Ricochet

HydraFacial MD

HydraFacial MDAmerikan Cilt Bakımı

HydraFacial MD Nedir?

Amerikan FDA onayını almış ve dünyaca kabul edilmiş en iyi cilt temizlik ve bakım cihazıdır. Hydrafacial; cilt temizliğini ve tedavisini aynı anda bize sunuyor. İçerdiği serumlarda cildi derinlemesine temizleyen asitler ve ciltteki su tutulumunu normal hücrelerin 70 katı fazla yapabilen hyaluronik asit bulunuyor. Tabi ki teknoloji sadece bu serumları uygulamakta değil. Vorteks teknolojisi bu serumları cilde uygularken bir yandan da girdap oluşturarak uzaklaştırıyor. Bu sistem sayesinde cilt yüzeyindeki ölü doku ve toksinler de girdap etkisi ile ciltten uzaklaşıyor. Uygulanan serumlar ise ciltte antioksidan özellikte ve cilt yenilenmesini ve onarımını sağlıyor. Sonrasında ise ışık terapisi uygulanıyor. Bu LED ışık tedavisi ise ciltteki kolajen artışına yani elastikiyet kazanımına fayda sağlıyor. <

- Acısız, Ağrısız ve Hızlı
- Hiçbir yan etkisi yoktur.
- Her cilt rengine ve tipine, yaz ve kış uygulanabilir
- Elle temizleme veya komedonpresin yol açtığı tahriş yok
- Ardından hemen makyaj yapılabilir
- Uygulama Ortalama 20 Dakika Sürmektedir.
- Tamamen kalıcı sonuç.

Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu bir başlıkla ölü dokular aspire edilerek temizlenirken, aynı başlıkla cilde antioksidanlar, peptidler ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenir.
Dört aşamadan oluşan vortex- fusion teknolojisi ile yapılan cilt bakım yöntemidir. Bakım sonrası cilt problemine göre mavi yada kırmızı LED tedavisi uygulanır.Cilde uygulanan serumlarla cildi aynı anda hem temizlemeye hem de nem kazandırmaya olanak sağlayan bir yöntemdir. Gerekli görülen durumlarda elmas başlık ile peeling seçeneğinin ve mavi-kırmızı ışık uygulamalarının da aynı seansta tedaviye eklenebilmesi ise diğer uygulamalardan ayırt edici özelliğini oluşturmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu yöntemi en hassas cilt tiplerinde bile güvenle kullanılabilmektedir. HD yani yüksek çözünürlük teknolojisi ile çalışan bu yöntem, bu sayede sağlam dokulara hiçbir zarar vermemektedir. Ortalama 20 dakika süren bu bakım, iki saatlik normal bir cilt bakımının çok üzerinde etki ve konfora sahiptir.
Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-mikrodermabrazyon teknolojisi Hydra Facial ile cilt kırışıklıkları, yüzeyel cilt lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alınır.

Uygulama Bölgeleri

- Tıkalı ve genişlemiş gözenekler, siyah noktalar
- Kuru nemsiz cilde nem kazandırmak
- Güneş hasarı
- İnce çizgiler
- Renk düzensizlikleri
- Akne

HYDRA FACIAL AŞAMALARI NELERDİR?

EMİZLEME: Cilt vakumlanarak derinlemesine temizlenir.
HYDRAPEELİNG : Peeling işlemi normal prosedürde vakum ve sıvı kullanılarak yapılır. Leke, akne izi ve kalın-gözenekli ciltlerde, tahrişe yol açmadan, elmas başlıklar kullanılarak cildin üst tabaklarının mikrodermabrazyonu sağlanır.
SERUM İNFÜZYONU: Cilt problemine göre sivilcelere, lekelere yada kırışıklıklara uygun serumlar uygulanır. İnce kırışıklıklar ve kuru cilt için hyaluronik asit içerenSiyah ve beyaz noktalar (açık-kapalı komedonlar), aşırı yağ ve genişlemiş gözenekler bulunan T bölgesi için yağ dengeleyici serum uygulaması yapılır.
NEMLENDİRME : Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler cilde uygulanır.
LED TERAPİ:Sivilceler için mavi; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi yapılır. Mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler. Kırmızı ışık elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır. Bakımdan hemen sonra ince kırışıklıklar kaybolur.

 • fullslide6
  HydraFacial MD
  Dünya'nın En İyi Cilt Yenileme ve Bakım Cihazı
  ile cildinize hak ettiği değeri verin.
 • fullslide8
  HydraFacial MD
  Dünya'nın En İyi Cilt Yenileme ve Bakım Cihazı
  ile cildinize hak ettiği değeri verin.