Yürüyerek Geldiğiniz Kliniğimizden Hollywood Yıldızları Gibi Çıkabilirsiniz.

HydraFacial MD en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir cilt yenileme sistemidir. Yaklaşık 30 dakika süren Sıvı-Dermabrazyon (Hydradermabrasion) işlemidir. Cilt sağlığını uzun süre korumak, cilt hasarlarını gidermek , cildin farklı problemlerini karşılamak için kullanılan tıbbi amaçlı bir uygulamadır. Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir.

HydraFacial MD ile Total bir cilt bakımı yapılır,

⦁ Genişlemiş ve Tıkalı Gözenek Tedavisi,
⦁ Siyah Noktaların Tedavisi,
⦁ Cilt Tonu Düzensizlikleri,
⦁ Sebum Dengelenmesi (yağlı cilt),
⦁ Cildin Nemlendirilmesi,
⦁ İnce Çizgiler ve İnce Kırışıklıkların Tedavisi,
⦁ Cildin Elastikiyetini Arttırma,
⦁ Akne (sivilce) Tedavisi,
⦁ Güneş Hasarı, Güneş Lekeleri, Leke Tedavisi,
⦁ Cildin Canlandırılması

HydraFacial MD uygulamasında özel olarak formüle edilmiş solüsyonlar kullanılarak cilt temizlenir, ölü hücrelerden arındırılır, peeling yapılır, ciltteki fazla yağ salgısı tedavi edilir. Daha sonra peptid, antioksidan ve hyalüronik asit içeren solüsyonlar ile cilt onarılır, beslenir ve nemlendirilir. Sistemde kullanılabilen farklı serumlar ile cildin ihtiyacına göre leke tedavisi ve kırışıklık tedavisi de yapılabilmektedir

Uzun yıllardan beri her yıl ‘’En İyi Cilt Yenileme Cihazı Ödülü’’ alan HydraFacial MD cihazı Amerikan Edge firması tarafından Amerika’da üretilmektedir. FDA onayına sahip bu sistem güvenli, konforlu bir uygulamadır.

Tüm bu özellikler HydraFacial MD cihazını aralarında Paris Hilton, Beyonce gibi ünlülerin de bulunduğu Hollywood yıldızlarının tercihi yapmıştır.
Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-dermabrazyon teknolojisi yani Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir.

Önerilen seans sayısı nedir?

Herhangi bir cilt sorunu olmayan kişilerde aylık tek seans önerilir. Problemli ciltlerde ise haftada 1 olmak üzere toplam 4 seanslık bir kür idealdir. Sonucun korunması için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

Uygulama sonrasında nelere dikkat etmek gerekiyor?

Dikkat edilmesi gereken özel bir durum yok. Cilt sağlığının devamı açısından size devam ürünleri öneriler. İşlem sonrası ışıl ışıl bir ciltle ayrılacaksınız.

Whatsapp
Whatsapp
Whatsapp hattımıza bağlanıp uzmanımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.