Sadece 30 dakikalık tedavide EMSLIM, kaslarınızı bir seansta 20.000 kez çalıştırarak , yoğun bir egzersiz yapıyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Buna inaktif egzersiz denir , bu egzersiz kas gelişimi sağlayıp yağ yakımı yapar.
Vücut şekillendirme cihazlarının hepsi yağ azaltmaya ya da cildi toparlayıp sıkılaştırmaya yöneliktir. Fazlalıklarınız az ise, fit olmak ve fit yaşamak istiyorsanız ya da karnınızı veya poponuzu şekillendirip daha iyi görünmesini istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey alt yapıyı oluşturmaktır. Vücudumuzun 3 /1’i kaslardan oluşur ve mükemmel vücuda kavuşmak için önce kas yapmanız gerekiyor.
Klinik testler EMSLIM uygulaması ile vücudun kas kütlesini % 18’e kadar arttırırken, % 21’e kadar yağ kaybettiğini gösteriyor. Enerji, derin kas dokusuna nüfuz eder, farklı vücut tipleri için önceden ayarlanmış parametler ile, kasları harekete geçirerek yoğun bir biçimde çalıştırır.
Harekete geçirilmiş kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakar. Ayrıca, yağ yakarken kas oranını arttırmaya yardımcı olur.
EMSLIM uygulaması, hastalar uzanırken yoğun egzersiz yapmasını sağlar.
3-4 gün aralıklarla uygulama yapılması tavsiye edilir. İyileşme süreci yoktur.
Hastalar uygulama sonrası hemen günlük rutinlerine geri döner. Genel olarak 4-8 seans arası, haftalık olarak EMSLIM uygulama programı oluşturulabilir.
Genel sağlık problemi olmayan her kadın ve erkek uygulamayı yaptırabilir. Son teknolojinin vücut bulmuş hali olan bu cihaz ile hayalerdeki fit vücuda sahip olabilirsiniz.

EMSLIM AĞRILI BİR İŞLEM MİDİR ?
Emslim uygulamasının en sevilen yönlendiren biri de oldukça konforlu bir uygulama olmasıdır. Uygulama yaptıran kişilerin hepsi işlemin tamamen ağrısız olduğunu ve yoğun bir egzersiz yapmış gibi hissettiklerini söylüyorlar. Yoğun spor sonrası yaşanılan kas ağrılarının sebebi vücutta laktik asit birikmesidir.Emslim uygulamasında ise programın son dakikaları,vücutta biriken laktik asidi uzaklaştırmaya yönelik olduğundan herhangi bir ağrı/acı yaşanmaz.

EMSLIM FARKI NEDİR?
EMSLİM,sadece yağları hedefleyen değil, aynı zamanda kas kütlesini de arrtıran işlemdir. Diğer teknolojiler sadece yağları hedef alırken emslim uygulaması ile yağınızı azaltırken hem de altta yatan kaslarınızın güçlenmesi sağlanır.

EMSLIM HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR
-KARIN BÖLGESİ
-POPO BÖLGESİ- POPO KALDIRMA
-BEL BÖLGESİ
-KOL BÖLGESİ
-BACAK BÖLGESİ
-BASENLER
-OMUZ VE SIRT BÖLGESİ

Whatsapp
Whatsapp
Whatsapp hattımıza bağlanıp uzmanımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.