Diyet ve Beslenme

Sağlıklı beslenme ve kilo yönetimi pek çok kişi için çok zorlu bir süreçtir. Bu süreçte uzman desteği alınması hem istenilen kiloya hızla ulaşabilmek hem de hatalı uygulamalar ile metabolizmayı bozacak çok daha riskli süreçler yaşamamak için elzemdir. Her birey kendine has bir genetik ve fizyolojik bir yapıya sahiptir. Bu sebeple aynı diyetlerin farklı kişilerde çalışmaması sıkça karşılaşılan bir durumdur. Sürekli başarısızlıkla sonuçlanan diyet denemeleri kişileri hem psikolojik hem de metabolik olarak yıkıma uğratmaktadır.

Ne var ki her birey kendisine uygun bir  beslenme düzeni ile kilo verebilir. Bu sebeple diyet sürecinin bir doktor tarafından takip edilerek yönetilmesi elzemdir. Ayrıca hamilelik, diyabet gibi kilo yönetiminin önemli olduğu durumlarda da kişiye özel kilo kontrolü programları  sayesinde sağlığınızı korumak mümkündür.

Via Clinic’de uzman diyetisyenler tarafından size özel geliştirilen diyet programları ile  sağlıkla istediğiniz kiloya ulaşabilir ve kilonuzu koruyabilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp
Whatsapp hattımıza bağlanıp uzmanımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.