Logo Ricochet

CoolShaping 360 ( Clatuu )

Uygulama AdıSoğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelerde Uygulanabilir?

Göbek, bel, alt-üst karın, sırt, sütyen alt bölgeleri, bacak, basen ve kollara uygulanabilmektedir. Coolshaping vücudun göbek, yan bölge, sezeryan doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin %40 ile %60 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece bir seanslık bir işlemdir. Coolshaping 1 saat gibi kısa bir sürede incelme sağlayabilen bir yöntemdir. Soğuk lipoliz yöntemi, bugün uygulanan diğer yöntemlerden daha gelişmiş bir yöntemdir.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanabilir

Vücudunuzun belirli bölgelerinde bir türlü eritemediğiniz bölgesel yağlanmalarınız varsa, Bu yağlarınızdan artık kurtulmak İstiyor ama bunu doğal yollarla yapmak istiyorsanız, İlaç ya da kimyasal madde almayı tercih etmiyor, cerrahi bir müdahaleyi hiç düşünmüyorsanız Böyle bir tedavi için bir kaç saatten fazla zaman ayırmak istemiyorsanız, Cerrahi bir müdahale yaptırıp daha sonra günlük yaşamınıza dönmek için günlerce iyileşmeyi beklemek istemiyorsanız ve tüm bunları doğal görünümünüzü bozmadan yapmak istiyorsanız, sizin için uygun bir yöntemdir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanmaktadır?

Soğuk lipolizin uygulanacağı bölge ya da bölgeler doktorunuz tarafından belirlendikten sonra cildinizin korunması için ıslak mendil benzeri koruyucu özel bir ped malzeme vücudunuzun ilgili bölgesine kaplanır. Daha sonra cihazın uygulama başlığı belirlenen bölgeye yaklaştırılır. Bundan sonrası cihaz tarafından yapılır. Hafif bir vakum ile cihaz otomatik olarak ilgili bölgeyi haznesinin içine çeker ve yaklaşık bir saat sürecek tedavisine başlar. İşlem sırasında cihaz yağ tabakasının bulunduğu alanı soğutur. Uygulama sırasında, tedavinin uygulandığı bölgeye bağlı olarak kişi oturur ya da yatar durumda kalır, gazete-dergi okuyabilir, TV izleyebilir ya da müzik dinleyebilir.

Soğuk Lipoliz Sonrası Neler Olmaktadır?

İşlem sonrasında, ilgili bölgede kızarıklık ve geçici bir kaşınma-uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar ve kliniğe girdiğiniz gibi yürüyerek çıkabilirsiniz. 1 – 2 ay gibi kısa bir sürede, uygulamanın yapıldığı bölgede %40 ile %60 oranında bir incelme meydana gelecektir. Öncelikle uygulamanın yapıldığı bölgede bir yumuşama hissedersiniz. 1 – 2 ay sonrasında elle dokunduğunuzda ve ayna karşısına geçtiğinizde gözle görülür bir fark hissedeceksiniz.

CryoLipolsys Teknolojisi ile Zayıflamak Artık Tek Seansta

Her yaş kadın ve erkek hastaya uygulanabilir; özellikle yoğun iş temposu, zaman ve bölgesel incelme sorunu olan hastalarımız tarafından tercih ediliyor. Coolshape uygulamasının ağrısız, acısız ve sadece tek seanslık olması da hastalara ciddi avantaj sağlıyor. Soğuk lipoliz uygulaması sayesinde şekil bozukluklarına sebep olan bölgesel yağlanmalar ameliyatsız olarak yok ediliyor. Soğuk Lipoliz uygulaması bir günde maksimum 3 bölge olarak gerçekleşmektedir. Uygulama bölgesindeki yağ oranına ve soruna göre uygulama tekrarı en erken 1 ay sonunda yapılmaktadır.

 • fullslide6
  CoolShaping 360
  Hernereden İsterseniz Oradan Zayıflayın..
  Göbek, Bel, Alt ve Üst Karın, Sütyen Alt Bandı,
  Bacak, Basen, Kollar, Diz İçi
  gibi Bölgelerinizden sadece 1 saat gibi kısa bir sürede
  ağrısız, sızısız birkaç beden küçülün.
 • fullslide8
  CoolShaping 360
  Hernereden İsterseniz Oradan Zayıflayın..
  Göbek, Bel, Alt ve Üst Karın, Sütyen Alt Bandı,
  Bacak, Basen, Kollar, Diz İçi
  gibi Bölgelerinizden sadece 1 saat gibi kısa bir sürede
  ağrısız, sızısız birkaç beden küçülün.