Yüz güzelliği dendiğinde yüzdeki tüm estetik ünitelerin birbiriyle olması gerekir. Çene ucu dolgusu ile çenedeki düzensizlikler ve simetri bozukları düzeltilebilir, çeneniz yeniden şekillendirlebilir,çene hatlarını belirginleştirilebilir, Çene ucu büyütülebilir. Küçük dokunuşlarla yüzünüzde çok daha etkileyici bir güzellik orantılı bir yüz görünümü ve çok daha çekici görüntü sağlanabilir.

Burun dolgusu, dudak dolgusu, elmacık dolgusu gibi tüm diğer yüz dolgusu işlemlerinde olduğu gibi, çene ucunda da dünyada en sık kullanılan ve en güvenli olan hyaluronik asit içerikli dolgulardır. Allerjik reaksiyon, komplikasyon ve yan etki risklerinin yok denecek kadar düşük olması bu ürünün başarıyla kullanılmasına olanak tanır.

Çene ucu dolgusu muayenehane koşullarında yapılan son derece ağrısız ve konforlu bir işlemdir. Gerektiğinde özel ağrı kesici kremler ve soğutucu anestezi uygulamaları yapılır. İşlem yaklaşık 10dk. kadar sürer ve işlem sonrasında hiçbir kısıtlama olmaksızın normal hayatınıza devam edersiniz. Kalıcılık süresi yaklaşık 24 aydır, istenirse işlem tekrarı yapılabilir.

Yüzünüzdeki Muhteşem Değişim için…:

Hyaluronik asit içeren dolgu maddeleri yüzdeki hacim eksikliklerini gidermede uygun durumlarda kullanılabilmektedir. Alındaki ve kaş arasındaki çökükleri, göz kapağının iç kısmındaki çukur görüntünün düzeltilmesinde, dudak kenarlarındaki çizgilerin azaltılmasında etkilidirler. Çeşitli içerikteki dolgu maddeleri değişik sürelerde etkili olmaktadırlar. Uygulama süresinin kısalığı ile kısa sürede çözüm sağlamakta etkilidirler.

Whatsapp
Whatsapp
Whatsapp hattımıza bağlanıp uzmanımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.